Czy wiesz, że wypełniając PIT możesz przekazać 1% podatku na rzecz sekcji szachowej MKS Rokita Brzeg Dolny?

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości
Maksymilian Tlatlik zdobył IV kategorię szachową PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rafał Posłuszny
poniedziałek, 12 czerwca 2017 20:34
9 czerwca w Krynicznie rozegrany został Turniej Szachowy o Zdobycie Kategorii, w którym bardzo udanie wystartowało dwoje zawodników dolnobrzeskiej sekcji szachowej: Maksymilian Tlatlik i Amelia Tlatlik.

Miło nam poinformować, że Maks zajął znakomite 4 miejsce w gronie 32 uczestników. Wygrywając pięciokrotnie zdobył 5 na 7 możliwych punktów i uzyskał upragnioną normę na IV kategorię szachową. Gratulujemy!

Amelia uzyskując 2 pkt. uplasowała się na 27 pozycji, co jednocześnie było 3 lokatą wśród dziewcząt. Jako że Amelia była najmłodszą uczestniczką turnieju, również otrzymała nagrodę.

Dziękujemy rodzicom Maksa i Amelii za umożliwienie im udziału w turnieju i jednocześnie zachęcamy do dalszych wyjazdów na kolejne zawody!