Szukaj

1% podatku

Czy wiesz, że wypełniając PIT możesz przekazać 1% podatku na rzecz sekcji szachowej MKS Rokita Brzeg Dolny?

Numer KRS: 0000075903
Cel szczegółowy:
Sekcja szachowa MKS Rokita Brzeg Dolny

Sonda

Jak bardzo interesujesz się szachami?
 

ZalogujGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Turniej Rodzinny w MDK Śródmieście PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rafał Posłuszny   
sobota, 03 czerwca 2017 13:23
W sobotę 27 maja 2017 r. odbyła się ósma już edycja Turnieju Rodzinnego organizowanego przez MUKS MDK Śródmieście Wrocław. W turnieju wzięła udział rodzina Posłusznych z Brzegu Dolnego w składzie: tata Rafał i synowie Tomasz i Maciej.

Do turnieju zgłosiło się w sumie 35 uczestników tworzących dwu- lub trzyosobowe drużyny rodzinne. Grano 7 rund systemem szwajcarskim w tempie 15". Nie kojarzono zawodników z tej samej rodziny.

W klasyfikacji rodzin trzyosobowych nie było sensacji, bowiem zwyciężyła rodzina Lascar w składzie: tata Ovidiu oraz córki Radosława i Maria Elena. Zwycięzcy zgromadzili w sumie 16 pkt. Rodzina Posłusznych zajęła drugie miejsce z dorobkiem 12,5 pkt., na który złożyło się 5 pkt. Macieja, 4 pkt. Rafała i 3,5 pkt. Tomasza. Na trzecim miejscu uplasowała się rodzina Pawickich z dorobkiem 11,5 pkt. Wśród rodzin dwuosobowych triumfowała rodzina Galantów z wynikiem 10 pkt. w składzie: tata Ireneusz oraz syn Tymoteusz.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci bonów. Nagrodami rzeczowymi uhonorowano także najlepszych indywidualnie zawodników: Ireneusza Galanta - 7 pkt., Radosławę Lascar i Marię Elenę Lascar - obie po 5,5 pkt.

Pragniemy serdecznie podziękować organizatorom: pani Annie Domaradzkiej-Żyle i panu Januszowi Żyle oraz sędziemu panu Michałowi Dzikowskiemu za bardzo sprawne przeprowadzenie turnieju oraz za stworzenie miłej rodzinnej atmosfery szachowego współzawodnictwa.

Wyniki w serwisie ChessArbiter.Wstecz