Szukaj

1% podatku

Czy wiesz, że wypełniając PIT możesz przekazać 1% podatku na rzecz sekcji szachowej MKS Rokita Brzeg Dolny?

Numer KRS: 0000075903
Cel szczegółowy:
Sekcja szachowa MKS Rokita Brzeg Dolny

Sonda

Jak bardzo interesujesz się szachami?
 

Zaloguj



Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Międzynarodowy Festiwal Szachowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kasiańczuk   
niedziela, 10 lipca 2016 11:48
Maciej Kurtycz zdobył II kategorię szachową. W turnieju zagrała Mistrzyni Świata do lat 16 Nomin-Erdene Davaademberel z Mongolii.
 W turnieju wystąpili  zawodnicy z Mongolii, Ukrainy, Białorusi, Węgier, Francji, Polski.

Międzynarodowy Festiwal Szachowy Dobra Chemia Open- 29.06-03.07.2016 Reńska Wieś

24.06.16 - 13:55


Wyniki

M-ce


TytułNazwisko ImięFed.R. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.Chg
1IMKoziak, VitaliUKR247924505.523.0031.50422.5-0.15
2IMKhamitskiy, SergeiBLR229324505.520.5028.00422.00.45
3FMUstianovich, NazarUKR228323005.024.0031.50424.01.24
4FMJanik, IgorPOL231823005.023.5033.00422.00.47
5IMNomin-Erdene, DavaademberelMGL244324505.023.0031.50423.5-0.50
6IMPiankov, EvgenijUKR227124505.020.5029.00320.0-0.53
7FMTymrakiewicz, RafałPOL232823005.020.0027.50519.0-0.60
8kKanicki, KrzysztofPOL214722004.523.5032.50220.50.75
9I++Jelonek, MichałPOL207421004.521.0028.50418.50.34
10FMKot, JerzyPOL206623004.520.5028.00418.50.30
11II+Norov, ArtemBLR179419004.520.0028.50317.01.06
12
Sarichev, SergeyBLR209421004.520.0027.50319.0-0.21
13IBęś, MichałPOL202420004.019.0026.50417.0-0.30
14ICzempiel, HenrykPOL195020004.018.0025.50415.0-0.61
15IWęglarz, JanuszPOL178220004.016.5021.50417.00.63
16IVŚwirski, PiotrPOL014004.016.0021.50412.00.00
17IOlszowski, AndrzejPOL165820004.014.5021.50311.5-0.16
18II+Trybuś, DanielPOL153919003.520.0027.50314.51.77
19ITurski, BartłomiejPOL174620003.519.5027.50315.00.59
20IKlucznik, AndreFRA186420003.519.0026.00316.0-0.55
21IMarko, PiotrPOL175220003.519.0025.00317.00.43
22IIKlimanek, DanielPOL153618003.517.0021.50313.51.52
23IIKasiańczuk, KrzysztofPOL153418003.515.5022.00312.01.31
24IITomalak, StanisławPOL168218003.017.5024.50311.0-0.34
25IIKrawiec, StanisławPOL147318003.017.0021.00210.50.98
26IIIKurtycz, MaciejPOL143016003.016.5022.50211.51.45
27IOlszewski, JerzyPOL165520003.016.0023.50310.0-0.90
28IJanocha, JanPOL166720002.518.0025.50211.0-0.93
29
Davaademberel, PurevdorjMGL189719002.517.0024.50212.5-2.84
30ISensuła, MarekPOL176420002.516.5022.00212.0-1.72
31IIZatylny, JanPOL152218002.514.0018.5025.5-0.82
32IIIHońka, JanPOL016002.512.5016.5028.00.00
33ILeśniowski, BogusławPOL153120002.014.5020.0029.0-0.79
34IIISyczewski, AnatolijPOL016002.014.0020.0028.00.00
35IProkopczuk, AntoniPOL154820002.013.0018.0027.0-1.34
36VJasik, JerzyPOL012002.012.0016.5026.00.00
37
Nandin-Erdene, DavaademberelHUN010001.012.5016.5013.00.00
38IVSyczewska, NinaPOL012500.013.5018.5000.00.00



Wstecz