Szukaj

1% podatku

Czy wiesz, że wypełniając PIT możesz przekazać 1% podatku na rzecz sekcji szachowej MKS Rokita Brzeg Dolny?

Numer KRS: 0000075903
Cel szczegółowy:
Sekcja szachowa MKS Rokita Brzeg Dolny

Sonda

Jak bardzo interesujesz się szachami?
 

Zaloguj



Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Międzynarodowy Festiwal Szachowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kasiańczuk   
niedziela, 10 lipca 2016 11:48
Maciej Kurtycz zdobył II kategorię szachową. W turnieju zagrała Mistrzyni Świata do lat 16 Nomin-Erdene Davaademberel z Mongolii.
 W turnieju wystąpili  zawodnicy z Mongolii, Ukrainy, Białorusi, Węgier, Francji, Polski.

Międzynarodowy Festiwal Szachowy Dobra Chemia Open- 29.06-03.07.2016 Reńska Wieś

24.06.16 - 13:55


Wyniki

M-ce


TytułNazwisko ImięFed.R. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.Chg
1IMKoziak, VitaliUKR247924505.523.0031.50422.5-0.15
2IMKhamitskiy, SergeiBLR229324505.520.5028.00422.00.45
3FMUstianovich, NazarUKR228323005.024.0031.50424.01.24
4FMJanik, IgorPOL231823005.023.5033.00422.00.47
5IMNomin-Erdene, DavaademberelMGL244324505.023.0031.50423.5-0.50
6IMPiankov, EvgenijUKR227124505.020.5029.00320.0-0.53
7FMTymrakiewicz, RafałPOL232823005.020.0027.50519.0-0.60
8kKanicki, KrzysztofPOL214722004.523.5032.50220.50.75
9I++Jelonek, MichałPOL207421004.521.0028.50418.50.34
10FMKot, JerzyPOL206623004.520.5028.00418.50.30
11II+Norov, ArtemBLR179419004.520.0028.50317.01.06
12
Sarichev, SergeyBLR209421004.520.0027.50319.0-0.21
13IBęś, MichałPOL202420004.019.0026.50417.0-0.30
14ICzempiel, HenrykPOL195020004.018.0025.50415.0-0.61
15IWęglarz, JanuszPOL178220004.016.5021.50417.00.63
16IVŚwirski, PiotrPOL014004.016.0021.50412.00.00
17IOlszowski, AndrzejPOL165820004.014.5021.50311.5-0.16
18II+Trybuś, DanielPOL153919003.520.0027.50314.51.77
19ITurski, BartłomiejPOL174620003.519.5027.50315.00.59
20IKlucznik, AndreFRA186420003.519.0026.00316.0-0.55
21IMarko, PiotrPOL175220003.519.0025.00317.00.43
22IIKlimanek, DanielPOL153618003.517.0021.50313.51.52
23IIKasiańczuk, KrzysztofPOL153418003.515.5022.00312.01.31
24IITomalak, StanisławPOL168218003.017.5024.50311.0-0.34
25IIKrawiec, StanisławPOL147318003.017.0021.00210.50.98
26IIIKurtycz, MaciejPOL143016003.016.5022.50211.51.45
27IOlszewski, JerzyPOL165520003.016.0023.50310.0-0.90
28IJanocha, JanPOL166720002.518.0025.50211.0-0.93
29
Davaademberel, PurevdorjMGL189719002.517.0024.50212.5-2.84
30ISensuła, MarekPOL176420002.516.5022.00212.0-1.72
31IIZatylny, JanPOL152218002.514.0018.5025.5-0.82
32IIIHońka, JanPOL016002.512.5016.5028.00.00
33ILeśniowski, BogusławPOL153120002.014.5020.0029.0-0.79
34IIISyczewski, AnatolijPOL016002.014.0020.0028.00.00
35IProkopczuk, AntoniPOL154820002.013.0018.0027.0-1.34
36VJasik, JerzyPOL012002.012.0016.5026.00.00
37
Nandin-Erdene, DavaademberelHUN010001.012.5016.5013.00.00
38IVSyczewska, NinaPOL012500.013.5018.5000.00.00



Wstecz