Szukaj

1% podatku

Czy wiesz, że wypełniając PIT możesz przekazać 1% podatku na rzecz sekcji szachowej MKS Rokita Brzeg Dolny?

Numer KRS: 0000075903
Cel szczegółowy:
Sekcja szachowa MKS Rokita Brzeg Dolny

Sonda

Jak bardzo interesujesz się szachami?
 

ZalogujGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Maciek III, Martyna V, Bartek IX, Paweł z IV kategorią PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kasiańczuk   
wtorek, 24 maja 2016 18:11

W dniach 21 i 22 maja 2016 odbyły się w Żarowie  MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH.

 Mistrzostwa zostały rozegrane w 6 grupach wiekowych do lat 8, 10, 12, 14, 16 i 18 z podziałem na chłopców i dziewczęta. Zawody zgromadziły ponad 140 osób z różnych rejonów Dolnego Śląska. W turnieju tym udział wzięło pięciu zawodników z naszego klubu - Martyna Kuska, Paweł Ostrowski, Bartosz Kuska, Kacper Szpyra i Maciej Kurtycz. Grano tempem  30 minut lub 20 min +10s/na partię  dla  zawodnika. W kategorii dziewcząt do lat 8 Martyna Kuska zdobyła 5,5 pkt. co dało jej 5 miejsce w ogólnej klasyfikacji. W grupie chłopców do lat 10 grali Paweł Ostrowski i Bartosz Kuska. Paweł zdobył 4 pkt. uzyskując IV kategorię szachową (26 miejsce), natomiast Bartosz zdobył 5,5 pkt. i bardzo wysokie 9 miejsce wśród najliczniejszej 38 grupie zawodników. Kacper w grupie do lat 12 ugrał 4 pkt.(16 miejsce). Natomiast Maciej jako jedyny uplasował się na podium (3 miejsce) wśród zawodników do lat 16. Były to bardzo udane zawody dla naszych zawodników
Wstecz