Szukaj

1% podatku

Czy wiesz, że wypełniając PIT możesz przekazać 1% podatku na rzecz sekcji szachowej MKS Rokita Brzeg Dolny?

Numer KRS: 0000075903
Cel szczegółowy:
Sekcja szachowa MKS Rokita Brzeg Dolny

Sonda

Jak bardzo interesujesz się szachami?
 

Zaloguj



Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Otwarte Mistzostwa Brzegu Dolnego przyjazne dla gości. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kasiańczuk   
niedziela, 13 grudnia 2015 20:30

Maciej Pluta wygrał  turniej OPEN Mistrzostw Brzegu Dolnego  w szachach szybkich.

W sobotę w sali kameralnej Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury rozegrany został trzeci turniej szachowy o Mistrzostwo Brzegu Dolnego w szachach szybkich. Turniej zorganizowała sekcja szachowa MKS Rokita.

W turnieju wzięli udział zawodnicy z Brzegu Dolnego, Wołowa i Środy Śląskiej.

W kategorii OPEN zwyciężył Maciej Pluta ze Środy Śląskiej z dorobkiem 5,5 punktu. Drugie miejsce zajął Edmund Pluta (5 punktów), trzecie Paweł Czarny (4,5 punktu). Najlepszym juniorem do lat 16 został Maciej Kurtycz – nadzieja dolnobrzeskich szachów.

W drugim turnieju, w kategorii juniorów do lat 12 granym równolegle zwyciężył Bartosz Kuska (z dorobkiem 6,5 punktów),  drugi był  Kacper Szpyra 6,5pkt (przegrał punktacją pomocniczą), trzeci  Krzysztof Radecki.

Najlepszym smerfem okazał się Jędrzej Kędroń (3,5 punktu), drugi był Marcel Muszyński, trzecia Amelia Tlatlik.

Najmłodszy pięcioletni Staś Czarny również otrzymał swój medal.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe Puchary, juniorzy medale, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i upominki.
 
Link do TVBD  http://www.brzegdolny.pl/news/turniej-szachowy/




Wyniki:
OPEN
M-ce    Tytuł    Nazwisko Imię          Ranking    Pkt.    MBch.    Bch.  Wins    Prog.
1                   Pluta, Maciej              1000      5.5    18.50    23.50    5    20.5
2             II    Pluta, Edmund           1800      5.0    21.50    30.00    4    21.5
3             I    Czarny, Paweł             2000      4.5    22.00    30.50    4    22.5
4             II    Tomalak, Stanisław     1800      4.5    21.50    30.00    3    19.5
5             I    Wasylkiewicz, Andrzej   2000     4.5    15.50    20.50    4    14.5
6            II    Posłuszny, Rafał           1800      4.5    14.50    19.50    4    15.0
7           III    Kurtycz, Maciej            1600      4.0    15.00    20.50    4    15.0
8            II    Kozioł, Szymon            1800      3.5    20.50    27.00    3    16.0
9            II    Wcisło, Marek              1800      3.0    18.50    23.50    2    11.5
10                Krzyszkowicz, Krystian   1000      2.0    17.50    23.00    2    7.0
11                Pochwała, Bogusław     1000      1.0    17.00    21.50    1    5.0
12                Owsiany,Marian            1000      0.0    18.00    24.50    0    0.0
 
Juniorzy do lat 12
M-ce        Tytuł    Nazwisko Imię       Ranking    Pkt.    MBch.    Bch.  Wins    Prog.
1                 III    Kuska, Bartosz          1600    6.5    19.00    27.50    6    26.0
2                 IV    Szpyra, Kacper          1400    6.5    19.00    26.50    6    26.0
3                        Radecki, Krzysztof      1000    5.0    21.00    29.50    5    19.0
4                 IV    Szał, Franciszek         1400    4.0    21.00    28.50    4    17.0
5                       Ostrowski, Paweł        1000    4.0    21.00    28.00    4    17.0
6                 V    Kędroń, Jędrzej          1200    3.5    14.00    19.50    3    11.0
7                       Pochwała, Jakub         1000    3.0    20.50    27.50    3    13.0
8                IV    Krzyszkowicz, Lena      1250    3.0    17.50    24.50    3    11.0
9                      Tlatlik,Maksymilian        1000    3.0    13.50    18.00    3    14.0
10                     Muszyński, Marcel        1000    2.0    15.50    22.50    1    8.5
11                    Tlatlik,Amelia               1000    1.0    15.50    22.50    0    3.5
12                    Czarny,Stanisław          1000    0.5    14.50    19.50    0    2.0
 



Wstecz