Szukaj

1% podatku

Czy wiesz, że wypełniając PIT możesz przekazać 1% podatku na rzecz sekcji szachowej MKS Rokita Brzeg Dolny?

Numer KRS: 0000075903
Cel szczegółowy:
Sekcja szachowa MKS Rokita Brzeg Dolny

Sonda

Jak bardzo interesujesz się szachami?
 

ZalogujGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
II miejsce Franka w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kasiańczuk   
poniedziałek, 30 listopada 2015 15:13
Franek drugu,Jędrek szósty, Kacper siódmy w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia
W dniu 21. listopada 2015r. zakończyły się 23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach, w których już kolejny rok startowali zawodnicy Klubu Szachowego MKS Rokita.
W grupie D do lat 8 dolnobrzeski klub szachowy reprezentował Franciszek Szał, a w grupie E do lat 7 - Jędrzej Kędroń oraz debiutujący w turnieju - Kacper Knuła i Martyna Kuska.
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach to tego rodzaju rozgrywki, w których chętnie uczestniczy liczna grupa dzieci. W tegorocznej rywalizacji w grupie E wzięło udział 57 zawodników, w tym 16 dziewcząt i 41 chłopców. Podobnie było w grupie D  - na 57 zawodników złożyła się grupa 13 dziewcząt i 44 chłopców.
Dzięki wytrwałości, tak zawodników jak i ich rodziców, i systematycznemu udziałowi - Franek Szał i Jędrzej Kędroń wystartowali we wszystkich pięciu turniejach 23. OMW -  reprezentantom klubu szachowego MKS Rokita udało się zdobyć  wysokie lokaty w klasyfikacji rocznej.
Franciszek Szał zajął 2. miejsce w klasyfikacji rocznej turnieju w grupie do lat 8, a Jędrzej Kędroń i Kacper Knuła kolejno miejsce 6 i 7 w grupie do lat 7.
Zachęcamy wszystkich zawodników Klubu Szachowego MKS Rokita do udziału w turniejach szachowych i wytrwałości w zmaganiach oraz wszystkich tych, którzy poszukują sekcji dla siebie, aby zapisywali się do naszego Klubu.
Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

Wstecz