Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Zarowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kasiańczuk
czwartek, 14 maja 2015 16:35
Bartosz  Kuska czwarty w Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów w  szachach
W Żarowie 9 i 10 maja odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich. Do rywalizacji przystąpiło 130 osób. Bardzo blisko brązowego medalu był nasz zawodnik Bartosz Kuska. W turnieju rozegrano 9 rund po 20 minut plus 10 sekund na posunięcie. Bartosz po pierwszym dniu miał trzy punkty a w drugim dniu wygrał pozostałe 3 partie, pokonując zawodników z drugimi kategoriami. W kategorii do lat 10 zdobył 6,0 pkt, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Dobre wyniki zanotowali również : Franciszek Szał, który w kategorii do lat 8 zajął 11 miejsce, oraz w kategorii do lat 14 Maciej Posłuszny - miejsce 9 i Maciej Kurtycz - 11. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie : www.dzszach.pl