Czy wiesz, że wypełniając PIT możesz przekazać 1% podatku na rzecz sekcji szachowej MKS Rokita Brzeg Dolny?

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości
II miejsce Leny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystian Krzyszkowicz
niedziela, 02 lutego 2014 23:34

Grupa siedmioletnich adeptów szachów rozpoczęła rywalizację w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia do lat 7.

Do pierwszego turnieju przystąpiło aż trzech reprezentantów sekcji szachowej MKS Rokita Brzeg Dolny. Wspólnie rywalizowały dziewczynki i chłopcy, jednak klasyfikacja była osobna dla chłopców i dziewcząt. Każdy z zawodników stoczył 6 partii szachowych. Najwięcej punktów zdobyła Lena Krzyszkowicz zdobywając 3,5 punkta i zajmując ostatecznie drugie miejsce w kategorii dziewcząt, Michał Wojcieszak i Franek Szał zdobyli po 3 punkty i zajęli odpowiednio ósme i dziewiątę miejsce w kategorii chłopców. W całym turnieju udział wzięło dwudziestu sześciu zawodników w grupie wiekowej do lat 7. Przed naszymi zawodnikami jeszcze kolejne cztery turnieje w 2014 roku z serii Otwartych Mistrzostw Wrocławia