Czy wiesz, że wypełniając PIT możesz przekazać 1% podatku na rzecz sekcji szachowej MKS Rokita Brzeg Dolny?

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości
Udany debiut Leny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kasiańczuk
piątek, 05 kwietnia 2013 00:00
Dużym sukcesem zakończył się start najmłodszej zawodniczki MKS Rokita Brzeg Dolny w II turnieju szachowym z cyklu Otwartych Mistrzostw Wrocławia. Lena Krzyszkowicz w licznie obsadzonej grupie dzieci do lat sześciu zajęła pierwsze miejsce wśród dziewcząt i jednocześnie wywalczyła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej dziewcząt i chłopców.
Turniej odbył się 23 marca w Domu Kultury Śródmieście we Wrocławiu. W turnieju sześciolatków wystartowało 24 zawodników na dystansie 5 rund. Lena zdobyła cztery punkty wygrywając cztery partie szachowe. Warte podkreślenia jest to, że zdobywca pierwszego miejsca zdobył tylko pół punktu więcej, a drugi zawodnik turnieju miał tyle samo punktów co reprezentantka Brzegu Dolnego. Bardzo dobrze wypadli również rówieśnicy Leny, Michał Wojcieszak (miejsce 7 z wynikiem 3 pkt.) i Franek Szał (miejsce 16 z wynikiem 2 pkt).
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegółowe rezultaty grupy F (do lat 6) w serwisie ChessArbiter.